piątek, 4 kwietnia 2014

Być kobietą, być kobietą... - Dzień Kobiet z blogerkami :)

No tak, minął już prawie miesiąc, a to oznacza, że kwarantanna się skończyła i można o tym napisać :) O czym? A o Dniu Kobiet (nie wiem czemu piszę nazwę tego dnia wielkimi literami, może żeby podkreślić wagę tego wydarzenia), który spędziłam w 100% babskim towarzystwie (ups, był przecież mały Kacperek i jeszcze mniejszy Tymek, no i Dominik - kamerzysta, ale chyba mi wybaczą to stwierdzenie).
A zatem... 8 marca tegoż roku w Olsztynie święto płci pięknej obchodziły i celebrowały regionalne blogerki, w tym ja i moja siostra, której właściwie zawdzięczałyśmy całą imprezę. Wielkie dzięki, Kasiu :)
Było naprawdę świetnie, mimo drobnej wpadki, ale o tym za chwilę.

No dobra, od początku :) 21 blogerek spotkało się na olsztyńskiej Starówce. Miejscem spotkania była restauracja "Awangarda Bis" mieszcząca się na Targu Rybnym. Miejsce bardzo urokliwe pod względem wystroju, ale... Z powodu złej atmosfery (o szczegółach podobno nie powinnam publicznie pisać), mimo, że wygodnie zajęłyśmy już miejsca, odczekałyśmy aż Ola (Cosmola) skończy pokaz wizażu i wyszłyśmy do kawiarni obok - GLAMOUR, która przyjęła nas z otwartymi ramionami bez uprzednich rezerwacji i ceregieli.
Jeśli chodzi o kawiarnię GLAMOUR, zasługuje ona na ogromny plus. Byłyśmy obsługiwane (21 bab) przez jedną przemiłą dziewczynę, która zaserwowała nam przecudną kawę (dla każdej wedle upodobań), a ponieważ w ofercie kawiarni nie ma jedzenia stricte lunchowo-obiadowego, Pani kelnerka pozwoliła nam zamówić sobie na wynos jedzonko w restauracji Sphinx (tuż obok) i skonsumować w kawiarni. Tu należą się też wielkie podziękowania i słowa pochwały dla Sphinxa, którego obsługa fantastycznie poradziła sobie z kilkunastoma daniami, które ostatecznie były schludnie zapakowane i opisane (a tego dnia ruch w restauracji był ogromny - ludzie czekali na miejsca przy wejściu). Wielkie brawa :)
Spotkanie upłynęło nam w bardzo fajnej babskiej atmosferze. Pogadałyśmy, pośmiałyśmy się. Ze względu na to, że blogerki Warmii i Mazur piszą o różnych rzeczach - urodzie, modzie, dzieciach i rodzicielstwie, szyciu i rękodziele - mogłyśmy pogadać na interesujące nas tematy. 

Bardzo miłym akcentem były prezenty od sponsorów spotkania. Fotki z imprezki poniżej - mnie za wiele nie widać (może i dobrze - ledwo mnie widać zza brzucha ;P ).

 

A oto lista sponsorów, którym dziękujemy za umilenie spotkania :)Za zdjęcia i filmik dziękujemy:

A propos filmiku, zapraszam do obejrzenia:

Pozdrawiam.

Karla.
  

2 komentarze: